Studio Information: Covid-19
Bottom Round Cap

The Results Are In! 2020-2021 Elite Team Audition Results

Please look through the entire team list for your dancer’s name.

Team Mini

Wednesday @ 4:15 p.m.
Miss Debbie
Enza Comito
Annabel Cruz
Eliana DiRaimondo
Abby Erway
Lotus Hou
Jiaying Huang
Aarna Kamat
Jane Martin
Summer Martin
Mikayla Marschner
Adina Martinez
Rachel Ng
Annabel Nguyen
Barbara Oterin
Scarlett Phang
Giada Rizzo
Abigail Schemick
Bria Sellitti
Ella Wingert

Team Petite Jazz

Wednesday @ 5:15 p.m.
Miss Debbie
Prisha Bagchi
Zoe Belloff
Sanya Byatt
Kyra Campbell
Saoirse Daly
Maddie Delbridge
Grace Hibbard
Maeve Hughes
Phoebe Joseph
Kaelin O’Brien
Ashlan Sellitti
Savannah Waldron-Kim
Finley Welch

Team Junior Jazz

Wednesday @ 6:15 p.m.
Miss Debbie
Addison Bandel
Ellie Campbell
Rhea Joshi
Richa Joshi
Kara Keegan
Julia Marabella
Talia Martinez
Madalyne Ng
Emily Winslow

Team Teen Jazz

Tuesday @ 7:15 p.m.
Miss Debbie
Regan Blessing
Vanessa Delbridge
Brooke D'Ovidio
Kami Enciso
Emily Huang
Maya Jacobson
Jessica Marschner
Rachel Porada
Ronin Scott
Ashley Simon
Ava Sulkowski
Dana Trotta
Amélie Welch

Team Senior Jazz

Tuesday @ 8:15 p.m.
Miss Debbie
Sammy Burnside
Sydney Caldwell
Alexa Cohen
Isabel Cox
Maxine Feldman
Bekah Gaudino
Hallie Jacobson
Kera McAndrew
Sophie Pirrera
Emme Serafino
Kaila Shah
Niki Simhadri
Amanda Simon
Sammi Smith
Gabby Strzepek
Carly Teitelbaum

Team Petite/Junior Lyrical

Tuesday @ 5:15 p.m.
Miss Debbie
Prisha Bagchi
Addison Bandel
Zoe Belloff
Sanya Byatt
Ellie Campbell
Kyra Campbell
Maddie Delbridge
Eliana DiRaimondo
Yazhini Guruprasad
Lotus Hou
Maeve Hughes
Phoebe Joseph
Rhea Joshi
Richa Joshi
Kara Keegan
Katie Kwan
Julia Marabella
Talia Martinez
Madalyne Ng
Ashlan Sellitti
Savannah Waldron-Kim
Finley Welch
Emily Winslow

Team Teen Lyrical

Wednesday @ 8:15 p.m.
Miss Debbie
Regan Blessing
Vanessa Delbridge
Brooke D'Ovidio
Kami Enciso
Emily Huang
Maya Jacobson
Jessica Marschner
Rachel Porada
Ronin Scott
Ashley Simon
Ava Sulkowski
Dana Trotta
Amélie Welch

Team Senior Lyrical

Wednesday @ 8:15 p.m.
Miss Lilah
Sammy Burnside
Sydney Caldwell
Alexa Cohen
Isabel Cox
Maxine Feldman
Bekah Gaudino
Hallie Jacobson
Kera McAndrew
Sophie Pirrera
Emme Serafino
Kaila Shah
Niki Simhadri
Amanda Simon
Sammi Smith
Gabby Strzepek
Carly Teitelbaum

Team Tap

Thursday @ 6:15 p.m.
Miss Shannon
Alexa Cohen
Vanessa Delbridge
Cassidy Halligan
Jessica Marschner
Kera McAndrew
Alyssa Poveromo
Lily Puskar
Amanda Simon
Ashley Simon
Alysa Sizintsev
Gabby Strzepek
Ava Sulkowski

Team Hip Hop

Tuesday @ 6:15 p.m.
Miss Debbie
Prisha Bagchi
Regan Blessing
Sammy Burnside
Sydney Burnside
Kyra Campbell
Maddie Delbridge
Vanessa Delbridge
Brooke D'Ovidio
Kami Enciso
Maxine Feldman
Bekah Gaudino
Cassidy Halligan
Emily Huang
Hallie Jacobson
Maya Jacobson
Rachel Joseph
Rhea Joshi
Jessica Marschner
Madalyne Ng
Alyssa Poveromo
Lily Puskar
Ashlan Sellitti
Emme Serafino
Kaila Shah
Niki Simhadri
Amanda Simon
Ashley Simon
Alysa Sizintsev
Sammi Smith
Gabby Strzepek
Ava Sulkowski
Carly Teitelbaum
Dana Trotta
Sancia Wahi
Amélie Welch
Finley Welch
Emily Winslow

Team Acro

Wednesday @ 5:15 p.m.
Miss Lindsey
Zoe Belloff
Regan Blessing
Kami Enciso
Talia Martinez
Rachel Porada
Adrianna Rizzo
Ronin Scott
Alysa Sizintsev
Amélie Welch

Team Ballet

Saturday @ 1:30 p.m.
Miss Lindsey
Ellie Campbell
Brooke D'Ovidio
Kami Enciso
Rhea Joshi
Rachel Porada
Amanda Simon
Ashley Simon
Alysa Sizintsev
Amélie Welch

Team Production

Wednesday @ 7:15 p.m.
Miss Debbie and Miss Lilah
Regan Blessing
Sammy Burnside
Sydney Caldwell
Ellie Campbell
Alexa Cohen
Saoirse Daly
Maddie Delbridge
Vanessa Delbridge
Brooke D'Ovidio
Kami Enciso
Maxine Feldman
Bekah Gaudino
Cassidy Halligan
Emily Huang
Hallie Jacobson
Maya Jacobson
Phoebe Joseph
Rhea Joshi
Kara Keegan
Jessica Marschner
Talia Martinez
Sophie Pirrera
Rachel Porada
Alyssa Poveromo
Lily Puskar
Emme Serafino
Hadleigh Schneider
Kaila Shah
Niki Simhadri
Amanda Simon
Ashley Simon
Alysa Sizintsev
Sammi Smith
Gabby Strzepek
Ava Sulkowski
Emily Suttmeier
Carly Teitelbaum
Dana Trotta
Amélie Welch
Finley Welch
Emily Winslow

Solos

Regan Blessing
Miss Lilah
Sydney Caldwell
Miss Lindsey
Alexa Cohen
Miss Shannon
Isabel Cox
Miss Lindsey
Vanessa Delbridge
Miss Shannon
Brooke D'Ovidio
Miss Lindsey
Kami Enciso
Miss Lilah
Bekah Gaudino
Miss Lindsey
Cassidy Halligan
Miss Shannon
Lotus Hou
Miss Lindsey
Emily Huang
Miss Lindsey
Talia Martinez
Miss Lindsey
Jessica Marschner
Miss Tammy
Kera McAndrew
Miss Tammy
Sophie Pirrera
Miss Lilah
Rachel Porada
Miss Lilah
Lily Puskar
Miss Shannon
Ronin Scott
Miss Lindsey
Emme Serafino
Miss Lilah
Kaila Shah
Miss Lilah
Niki Simhadri
Miss Lindsey
Amanda Simon
Miss Lindsey
Ashley Simon
Miss Lindsey
Sammi Smith
Miss Lilah
Gabby Strzepek
Miss Lilah
Ava Sulkowski
Miss Shannon
Alysa Sizintsev
Miss Lindsey
Carly Teitelbaum
Miss Lilah
Dana Trotta
Miss Tammy
Finley Welch
Miss Lindsey
Emily Winslow
Miss Tammy

Duets

Amanda Simon
Ashley Simon
Miss Lilah
Vanessa Delbridge
Ava Sulkowski
Miss Shannon
Sophie Pirrera
Kaila Shah
Miss Lilah
Kara Keegan
Talia Martinez
Miss Lilah
Kami Enciso
Rachel Porada
Miss Lindsey
Amanda Simon
Gabby Strzepek
Miss Shannon

Trios

Cassidy Halligan
Alyssa Poveromo
Lily Puskar
Miss Tammy
Regan Blessing
Vanessa Delbridge
Ava Sulkowski
Miss Lilah
Eliana DiRaimondo
Kyra Campbell
Finley Welch
Miss Lindsey
Kami Enciso
Rachel Porada
Ashley Simon
Miss Lilah
Bekah Gaudino
Niki Simhadri
Sammi Smith
Miss Lilah
Maddie Delbridge
Madalyne Ng
Ashlan Sellitti
Miss Lindsey
Bottom Round Cap
Quote Marks
"It feels good. "
Larry
TDC Dancer since age 71
The Dance Corner The Elite Team West Windsor Plainsboro Dance Company